Ambient zyre me qira prane Ministrise se Jashtme ne Tirane

ID TRR-1120-35V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 145 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan D'Ark

Ambient zyre me qira ne Bulevardin Zhan D'Ark ne Tirane

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 145 m2 te organizuar ne 4 ambiente, 2 banjo, 2 korridor dhe 2 ballkone.

Zyra ofrohet bosh dhe mund te perdoret per shumellojshmeri aktivitetesh.

Pallati ofron administrim dhe siguri 24h.

Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Ka akses direkt ne Bulevardin Zhan D’Ark, rrugen Vllazen Huta dhe shume prane zones se Brrylit ne Tirane.

 

Cmimi: 500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 1019-73T 600 €

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 2-te &nb
Me Qira 322-9S 400 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te  te nje pallati ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje p
Me Qira 1216-52L 550 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ne krah ...

Ambient zyrash me qira ne kompleksin Square 21 ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e katert te komplek
Me Qira 421-19D 600 €

Ambient zyrash me qira ne kompleksin Square 21 ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e katert te kompleksit, I sapo ...

Ambjent me qera per zyra ne qender te Tiranes. I pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati ekzistue
Me Qira 315-16m 550 €

Ambjent me qera per zyra ne qender te Tiranes. I pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues shume te ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashens
Me Qira 315-20m 400 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor ne nje nga zonat ...

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-k
Me Qira 819-12T 600 €

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-kateshe. Me nje ...

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Sabaudin Grabani ne rrugen Muhamet Gjollesha. 

Banesa
Me Qira 717-21K 600 €

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Sabaudin Grabani ne rrugen Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e ...