Ambient zyre me qira ne zonen e TVSH- se ne Tirane

ID TRR-323-44Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 5
Sipërfaqe m2 130
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

 

Zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali, ne zonen e RTSH-se ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 115m2 te organizuar ne nje ambient pune open space, 2 ambiente pune me te vogla, 2 tualete, 1 ballkon, nje kuzhine te vecuar dhe korridori lidhes.
Orientimi i zyres eshte Perendim duke bere qe zyra te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Zyra mund te perdoret per destinacione te ndryshme biznesi si zyre arkitekture, programimi etj.
Ngrohja dhe ftohja e zyres mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
E gjithe zyra eshte e shtruar me parket.
Kuzhina eshte e vecuar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.

Ambienti mund te jepet per qira per banim ose zyre.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Elbasanit, rruga Papa Gjon Pali II, rruga Themistoklo Germenji.

Cmimi 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira prane rruges Ibrahim Rugova ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 1120-50V 900 €

Ambient zyre me qira prane rruges Ibrahim Rugova ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 5-kateshe shume p
Me Qira 718-41L 700 €

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 5-kateshe shume prane me rrugen ...

Ambient zyre me qira prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me as
Me Qira 1120-20V 700 €

Ambient zyre me qira prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Dupleksi ndodhet ne katin e 2-te dhe te
Me Qira 814-5b 700 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Dupleksi ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 1115-68b 750 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 1118-47d 700 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi
Me Qira 1117-7L) 750 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi buze  rruge ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nj
Me Qira 316-62b 700 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te ...