Ambient zyre me qira prane Bankes se Shqiperise ne Tirane

ID TRR-324-17Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 1
Sipërfaqe m2 70
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Cameria


Ambient zyre me qira ne rrugen Cameria shume prane Bankes se Shqiperise ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare(perdhe) te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore.
Me nje siperfaqe totale prej 70m2 eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet, 2 ballkone dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Ofrohet me qira bosh ne gjendje te investuar.
Eshte e pershtatshme per destinacione te ndryshme biznesi si: zyre arkitekture, klinika te ndryshme, zyre marketingu etj.
Eshte pjese e nje pallati pa ashensor te pozicionuar ne rruge kryesore me hyrje direkte nga rruga.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri, Parkun Rinia etj

Cmimi 600 euro/neto.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 422-16V 500 €

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Ambienti esht
Me Qira 1123-38Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne ...

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes.
Pozicio
Me Qira 423-51Z 700 €

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2 ...

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.
Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, pra
Me Qira 114-25 500 €

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, prane bulevardit ...

Ambient zyre me qira ne filim te rruges Don Bosko ne Tirane, shume prane zones se Zogut te Zi.
Ambi
Me Qira 1123-22Z 550 €

Ambient zyre me qira ne filim te rruges Don Bosko ne Tirane, shume prane zones se Zogut te Zi. Ambienti eshte i ...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit
Me Qira 714-22j 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit, ne buze te rruges ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Frosina Plaku, shume prane Kompleksit Magnet ne Tirane.
Zyra ndodhet
Me Qira 823-31Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Frosina Plaku, shume prane Kompleksit Magnet ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin 0 te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mustafa Qosja shume prane Stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisi
Me Qira 124-25Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mustafa Qosja shume prane Stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane. Zyra ...