Apartament 3+1 per zyra me qera prane zones se Bllokut ne Tirane, (TRR-418-40d)

ID TRR-418-40d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 93.70 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Lidhja e Prizrenit

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter.

Siperfaqja totale e zyres eshte 93.30 m2 e ndare ne dy apartamente 78.30 m2 dhe 15 m2

Apartamenti me siperfaqe me te madhe eshte i organizuar ne tre ambiente, kuzhine e ndare, tualet dhe ballkon ndersa apartamenti tjeter ne nje ambient dhe tualet.

Zyra ofrohet e pamobiluar dhe njeri tualeti eshte i pajisur me dritare.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga 3 kondicioner.

Mund te perdoret per lloje te ndyshme aktivitetesh si zyre finance, klinike dentare.

Zona eshte e njohur, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Bllokut, ne zonen e Liqenit Artificial etj.

 

Cmimi 400 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje palla
Me Qira 713-6 300 €

Zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te sapo ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 318-74L 300 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1218-25E 300 €

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament per prane Qendres se Tiranes.

Ambjenti ndodhet ne katin e trete, ne nje pallat te tota
Me Qira 1014-16b 500 €

Apartament per prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e trete, ne nje pallat te totalisht te ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 514-53b 300 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje ...

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 2-te te nj
Me Qira 1217-47L 450 €

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-11E 300 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...