Ambient zyre me qira prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane

ID TRR-424-49Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 1
Sipërfaqe m2 91
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mahmut Fortuzi

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave dhe gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. 
Eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 91m2 organizohet ne 3 ambiente pune, 1 tualet, dhe nje ballkon.
Zyra eshte e orientuar nga Perendimi duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Kondicioneret te vendosur ne cdo ambient mundesojne ngrohjen dhe ftohjen.
Ambienti eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar qe ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: zyre marketingu, zyre programimi, klinike dentare etc.
Zona eshte e zhvilluar dhe lidhet me shpejt me Bulevardin Zogu i Pare, ish Stacionin e Trenit, rrugen Siri Kodra.

Cmimi 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e 4-t
Me Qira 1016-12K 550 €

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ...

Ambient zyrash me qira prane Qendres se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e trete te nje ndertese te r
Me Qira 920-17D 700 €

Ambient zyrash me qira prane Qendres se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e trete te nje ndertese te re. Ka nje ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-kates
Me Qira 618-21L 600 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane.
Ambienti ndodhet n
Me Qira 1020-33N 750 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e ka
Me Qira 218-63d 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Ambient zyre me qira tek 9-Kateshet ne Rrugen e Barrikadave.
Pozicionohet ne katin e trete te nje p
Me Qira 323-10R 550 €

Ambient zyre me qira tek 9-Kateshet ne Rrugen e Barrikadave. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati me ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli, shume prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne
Me Qira 718-50E 550 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli, shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...