Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-424-51Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 1
Sipërfaqe m2 96
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mahmut Fortuzi

Ambient zyre me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi, prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Me nje siperfaqe totale prej 96m2 eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Zyra eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: klinike dentare, zyra te ndryshme etj.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me 2 ashensor, me 3 kate parkim nentoke, qe ofron administrim dhe ashensor.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me zonen e Qendres, rrugen Ferit Xhajko, rrugen Siri Kodra etj.

Cmimi 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Abraham Linkoln ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 1023-11X 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abraham Linkoln ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje ...

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te
Me Qira 123-24R 600 €

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me
Me Qira 1115-52K 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit ...

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje ng
Me Qira 1014-53j 680 €

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane.

Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pa
Me Qira 620-32V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane. Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ndreko Niko, ne Tirane.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 1te te n
Me Qira 1022-45Z 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ndreko Niko, ne Tirane. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 1te te nje pallati te ri me ...

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen  Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 115-9-R 550 €

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen  Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...