Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View ne Tirane

ID TRR-324-39Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 4
Sipërfaqe m2 77.05
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kosovareve

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, pjese e Residences Lake View ne Tirane.
Eshte e poziconuar ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Me nje siperfaqe totale prej 77.05m2 eshte e organizuar ne 2 ambiente pune, 1 tualet, dhe dy ballkone.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne te dy ambientet.
Zyra eshte e shtruar me parket dhe ne gjendje shume te mire.
Ambienti eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: zyre arkitekture, zyre kontabiliteti, klinike etj.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar, i pajisur me 3 ashensor.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Stadiumit Dinamo, zona e Komunes se Parisit, zona e Liqenit Artificial etj.
Ne cmim perfshihet nje post parkimi.

Cmimi 800 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor 
Me siperfaqe totale 60m2 e cila orga
Me Qira 124-51G 900 €

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor  Me siperfaqe totale 60m2 e cila organizohet ne open ...

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzist
Me Qira 115-25b 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 1119-49L 860 €

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes.
Pozicio
Me Qira 423-51Z 700 €

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2 ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte,
Me Qira 1121-40N 840 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte, atehere do ishte ...

Ambient zyre me qira tek 9 Kateshet, ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionua
Me Qira 923-13Z 700 €

Ambient zyre me qira tek 9 Kateshet, ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...


Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut shume prane kryqezimit te rruges Pjeter Bogdani me rrugen
Me Qira 923-6Z 780 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut shume prane kryqezimit te rruges Pjeter Bogdani me rrugen Vaso Pasha ne ...