Ambient zyre me qira prane Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-1023-11X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 1
Sipërfaqe m2 97.7
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abraham Linkoln

Ambient zyre me qira ne rrugen Abraham Linkoln ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron siperfaqe te brendshme prej 97.7 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 ambiente pune, nje ambient kuzhine, tualet, ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Zyra pozicionohet nga lindja dhe mundeson drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen  nga nje kondicioner i pozicionuar ne ambientin kryesor.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe i ka te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike te rinovuara. 
Ofrohet pjeserisht i mobiluar.
Zyra eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesesh dhe aktivitetesh. 
Pallati ndodhet ne nje zone te mire dhe te zhvilluar prane te ciles mund te gjeni dhe mundesi parkimi.
Zona ka dalje te menjehershme ne autostraden Tirane-Elbasan, ne zonen e Kodres se Diellit dhe ne zonen e Komunes se Parisit. 


Cmimi: 600 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt
Me Qira 814-40b 470 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Ambient zyre me qira prane rruges Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 223-18Z 500 €

Ambient zyre me qira prane rruges Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 0 te nje ...

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.
Aparta
Me Qira 1213-18b 700 € €

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 2+1 per zyre per qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet n
Me Qira 623-16X 500 €

Apartament 2+1 per zyre per qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje ...

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje ng
Me Qira 1014-53j 680 €

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te ...

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 - te nje pallati te ri , prane r
Me Qira 419-18L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 - te nje pallati te ri , prane rruges ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 716-4K 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...