Ambient zyre me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-923-30Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 85
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje godine te re ne rruge kryesore, me hyrje komplet te vecuar, dhe e dedikuar posacerisht vetem per biznese.
Siperfaqja totale prej 85m2 dhe e brendshme prej 78m2 organizohet ne 3 ambiente pune, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit nga Jugu dhe mundeson ndricim natyral te ambientit.
Ngrohja dhe ftohja e zyres mundesohet me kondicioner te implementuar ne cdo ambient.
Fasada e xhamit eshte mundesi shume e mire reklamimi.
Zyra eshte e shtruar me parket e sapo lyer dhe ofrohet ne gjendje shume te mire.
Eshte mundesi shume e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: zyre marketingu, kontabiliteti, programimi, zyre avokatie etj.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Elbasanit, zona e Piramides, Shkolla Baletit etj.

Disponohet nje post parkimi ne katin -1 me cmimin 50 euro.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen  Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 115-9-R 550 €

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen  Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili.
Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te
Me Qira 1014-14b 400 €

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili. Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te vjetera te ...

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te
Me Qira 123-24R 600 €

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ferit Xhajko, tek tregu i Medreses, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 323-30Z 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ferit Xhajko, tek tregu i Medreses, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati ...

Zyre me qira prane qendres ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter.
Me Qira 1221-46N 550 €

Zyre me qira prane qendres ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e 11-te dhe te
Me Qira 313-13 550 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vje
Me Qira 316-53K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane ...