Zyre me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-124-52X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 100
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nasi Pavllo

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues pa ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space, 2 ambiente zyrash, nje tualet dhe nje ballkon. 
Zyra eshte e shtruar me parket dhe ofrohet e pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ambientin open space dhe ne dy zyrat.
Dy ambientet e zyres kane dalje te menjehershme ne ballkon. 
Zyra ofron mundesi shume te mira reklamimi dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. 
Prane zones mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Elbasanit, ne bulevardin Bajram Curri dhe ne qendren e Tiranes.


Cmimi: 700 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Lokalizohen ne nje zone qendrore ne katin e pare te n
Me Qira 415-41M 560 €

Zyra me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Lokalizohen ne nje zone qendrore ne katin e pare te nje pallati te ...

Zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te
Me Qira 222-11S 800 €

Zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ambienti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane, ...

Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View, ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Eshte i pozicionuar
Me Qira 324-41Z 800 €

Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View, ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te ...

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi.

Siperfaqja e zyres eshte 53  m2
Me Qira 418-30d 583 €

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi. Siperfaqja e zyres eshte 53  m2 e ndare ne 2 ...

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje godine biznesi, me h
Me Qira 619-50S 750 €

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje godine biznesi, me hyrje te dedikuar ...

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ambjenti perfshin katin e II-te t
Me Qira 214-24j 672 €

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e II-te te nje kompleksi te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, pjese e Residences Lake View ne Tirane.
Eshte e pozico
Me Qira 324-39Z 800 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, pjese e Residences Lake View ne Tirane. Eshte e poziconuar ne katin e 4 ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abraham Linkoln ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 1023-11X 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abraham Linkoln ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje ...