Ambient zyre me qira prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane

ID TRR-123-14Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 140
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Sina


Zyre me qira ne rrugen e Bilal Sina, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te teknik te nje pallati me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 140m2, e cila eshte e organizuar ne 3 ambiente pune ku cdo ambient ka dalje ne ballkon, korridori lidhes, dhe dy tualete.
Ambienti jepet me qira bosh dhe ne gjendje shume te mire.
Zyra eshte e orientuar nga Jugu duke i mundesuar baneses ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ambienti eshte pjese e nje godine te re te mireadministruar, te pajisur me ashensor, dhe me kamera sigurie.
Zyra mund te perdoret per destinacione te ndryshme si, zyre kontabiliteti, zyre marketingu, qender estetike etj.

Fasada e xhamit eshte mundesi shume e mire reklamimi.
Zona eshte e zhvilluar dhe kohet e fundit eshte bere e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si: Liqeni i Tiranes, Liqenin e Thate, Kopshtin Botanik etj.

Ne cmim perfshihet nje post parkimi.

Cmimi: 800 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te
Me Qira 822-50Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Ambient per zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 218-34R 700 €

Ambient per zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI
Me Qira 913-1 850 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 417-23L 750 €

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane rruges se ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 1115-68b 750 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Dupleksi ndodhet ne katin e 2-te dhe te
Me Qira 814-5b 700 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Dupleksi ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje ...

Zyre per qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre ka
Me Qira 1217-29d 700 €

Zyre per qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre kateshe. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperf
Me Qira 1213-10 700 € €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperfaqe totale 132 ...