Zyre me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRR-223-48Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 3
Sipërfaqe m2 140
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Zyre me qira ne rrugen e Durresit, prane Hotel Colosseu, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e 3te nje pallati te vjeter ne rrugen kryesore.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 140m2 te organizuar ne 5 ambiente pune, 2 tualete, nje depo, nje ambient kuzhine, verand me siperfaqe 30m2 dhe 3 ballkone.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me kondicioner te vendosur ne 3 ambiente.
Zyra mund te perdoret per destinacione te ndryshme, zyre programimi, konabiliteti, etj.
Apartamenti eshte bashkim i dy apartamenteve me hyrje te vecanta, keshtu e gjithe zyra mund te ndahet ne dy zyra te ndryshme me hyrje te ndryshme.
Gjithashtu ambienti mund te jepet per qira per banim, per zyra por dhe per te dyja bashke per shkak te organizimit te tij.
Ambienti eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore dhe ofron mundesi shume te mira reklamimi.
Zyra eshte e shtruar e gjitha me parket, sistem ndricimi dhe pantimi, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Zona shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Kavajes, rruga Mine Peza, Zogu i Zi, rruga Muhamet Gjollesha etj.

Cmimi 900 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin  
Me Qira 217-50L 1000 €

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin  6-te te nje pallati ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi, ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Zyra ndodhet ne kat
Me Qira 823-20Z 1000 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi, ne zonen e Bllokut ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 9 dhe te ...

Ambjent modern per zyre prane rruges Myslym Shyri neTirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Me Qira 1115-4b 800 €

Ambjent modern per zyre prane rruges Myslym Shyri neTirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pa
Me Qira 1215-42b 1000 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI
Me Qira 913-1 850 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 1219-36T 800 €

Zyre me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...

Call-Center me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallat
Me Qira 518-30L 1000 €

Call-Center me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane ...

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohen ne kati
Me Qira 315-44m 1000 €

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohen ne katin e pare te banimit ...