Ambient zyre me qira prane Ministrise se Jashtme ne Tirane

ID TRR-324-23X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 385
Kati 2
Sipërfaqe m2 50
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vllazen Huta

Ambient zyre me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese dy kateshe. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 50 m2 dhe organizohet ne dy ambiente zyre, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Pjesa e perparme e zyres eshte e veshur me fasade xhami duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi. 
Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si pershembull, zyre marketing, noteri, akritekture e shume te tjera. 
Ambienti ndodhet prane rruges kryesore, ne nje zone te zhvilluar me shume facilite dhe sherbime prane.
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Brrylit, ne Bulevardin Zhan D’Ark, ne Bulevardin Bajram Curri dhe ne zonen e Ali Demit. 


Cmimi: 40.000 leke/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 919-18T 350 €

Zyre me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri brenda nje ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje  pal
Me Qira 415-20m 250 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje  pallati te ri me ...

Ambient biznesi me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 318-34R 450 €

Ambient biznesi me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje Qendre Biznesi te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1122-31G 470 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rruge ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje
Me Qira 323-13G 450 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje pallati prane ...

Ambjent zyre me qera ne Qender te Tiranes.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, ku
Me Qira 422-37U 450 €

Ambjent zyre me qera ne Qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, ku katet e para jane ...

Ambient per zyre me qera prane zones se Bllokut, afer bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Nd
Me Qira 319-7S 300 €

Ambient per zyre me qera prane zones se Bllokut, afer bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Zyre me qira ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri.
Zyra pozicionohet ne katin perdhe te nj
Me Qira 523-60R 350 €

Zyre me qira ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri. Zyra pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri me ...