Ambient zyre me qira prane Nobis Center ne Tirane

ID TRR-122-28S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Kati 3
Sipërfaqe m2 93
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor.
Ka nje siperfaqje prej 93 m2 te ndare ne 2 ambiente, nje zyre open
space, nje zyre e vogel, dy tualete dhe ballkon.
Eshte e pershtatshme per operimin e llojeve te ndryshme te biznesit.
Ofrohet e mobiluar dhe e shtruar me parket.
Ka kondicioner tek secila prej ambienteve qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen.
Ndertesa ofron administrim dhe siguri 24h.
Mundesi parkimi afer pallatit.


Cmimi:1300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta me
Me Qira 1114-47b 1250 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta me siperfaqe prej ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani, shume prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin
Me Qira 818-15E 1200 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani, shume prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e X-te te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashe
Me Qira 1119-24T 1200 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...