Ambient zyre me qira prane qendres se Tiranes.

ID TRR-1022-15Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 110
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Barrikadave


Ambient zyre me qira ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2te te nje vile private ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe totale 110m2 e organizuar ne nje ambient pune te madh, 2 ambiente pune me te vegjel, 1 tualet, dhe nje ballkon.
Zyra eshte e orientuar nga Perendimi duke i mundesuar asaj ndricim natyral per gjate dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner.
Gjithashtu ambienti ka pamje te lire dhe te kendshme te qyetit te Tiranes.
Ambienti ofron mundesi shume te mire reklamimi nga fasada e xhamit.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me qendren e Tiranes, Stacioni i Trenit, dhe rrugen e Dibres.

Cmimi: 600 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne zonen e Zogut te Zi, ne qendren e Biznesit Qatar, ne Tirane.
Pozicionohet n
Me Qira 423-38Z 500 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Zogut te Zi, ne qendren e Biznesit Qatar, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pa
Me Qira 1215-29b 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ndertuar ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, pjese e Kompleksit Arlis ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 624-28Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, pjese e Kompleksit Arlis ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati buze rrug
Me Qira 619-15S 500 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati buze rruges kryesore. Ka ...

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 617-69d 500 €

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperf
Me Qira 1213-10 700 € €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperfaqe totale 132 ...

Ambient zyre me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 723-58Z 700 €

Ambient zyre me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ...

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri &nbs
Me Qira 715-19m 700 €

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  me ...