Ambient zyre me qira prane rruges se Dibres ne Tirane.

ID TRR-820-20V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 300 m2
Shperndarja 7
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Ambient zyrash me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje vile 3-kateshe.

Ka nje siperfaqe totale prej 300 m2 te ndare ne dy kate nga 150 m2.

Kati i pare oganizohet ne kater ambiente, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor lidhes.

Kati i dyte organizohet ne tre ambiente, kuzhine tualet, ballkon dhe korridor lidhes.

Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si  call center, organizata te ndryshme, kompani etj.

Ambienti ofrohet I pamobiluar.

Zona ku ndodhet eshte mjaft e qete dhe e zhvilluar.

Ka akses te lehte ne rrugen Riza Cerova, rrugen e Dibres, rrugen Bardhyl.

Mundesi parkimi prane viles.

 

Cmimi: 700 Euro/Muaj (perfshire tatimin)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne rrugen Arben Minga ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te n
Me Qira 318-78L 800 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Arben Minga ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje vile ...

Zyre me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe prane
Me Qira 719-41L 800 €

Zyre me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe prane Liqenit ...