Zyre me qera shume prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRR-318-78L)

ID TRR-318-78L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 244 m2
Shperndarja 6
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhyl

Ambient zyre me qera ne rrugen Arben Minga ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje vile 3–kateshe shume prane me rrugen kryesore.

Ka siperfaqe totale prej 244m2 te ndare ne 2 kate si me poshte:

Secili kat eshte i organizuar ne 3 ambiente zyre, korridor, tualet dhe ballkon.

Ka ndricim natyral pothuajse gjithe dites, ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet kondicionerit.

Kjo prone eshte shume e pershatshme  per organizata te ndryshme, zyre konsulence, avokati, noteri klinike private etj.

Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar kohet e fundit, prane sherbimeve te ndryshme si markete, farmaci, furre buke etj.

Infrastuktura eshte e rregullt dhe akses te lehte ne rrugen Kongresi Manastirit dhe ne Unazen e Vogel te Tiranes.

Cmimi: 800 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera prane spitalit Hygeia ne kthesen e Kamzes.
Ato ndodhen ne katin e pare, te trete dhe t
Me Qira 914-66b 700 €

Zyra me qera prane spitalit Hygeia ne kthesen e Kamzes. Ato ndodhen ne katin e pare, te trete dhe te peste ne nje ...

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane.
Ndodhen ne katin e dyte dhe te
Me Qira 115-45b 900 €

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane. Ndodhen ne katin e dyte dhe te trete te nje vile ...

Jepet me qera vile ngjitur me rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Vila ndodhet ne rrugen Reshit Collak
Me Qira 1013-33 900 eur €

Jepet me qera vile ngjitur me rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Vila ndodhet ne rrugen Reshit Collaku dhe ofrohen per ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nj
Me Qira 820-20V 700 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje vile ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pa
Me Qira 1215-32b 700 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane ...

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen
Me Qira 918-26E 900 €

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen ne katin e dyte te ...