Zyre me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-719-41L)

ID TRR-719-41L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 650 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 240 m2
Shperndarja 5
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Sina

Zyre me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe prane Liqenit Artificial.

Ofron siperfaqe totale prej 240 m2 te organizuar ne 5 ambiente zyre, korridor, tualet dhe 3 ballkone.

Zyra ofrohet e pamobiluar dhe ka te instaluar kondicioner per ngrohje dhe ftohje  ne cdo ambient te saj.

Ballkoni ofron pamje te kendshme te liqenit dhe kopshtit zoologjik duke ofruar relaksin qe kerkoni.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: zyre, fondacion, kompani, shoqate, klinika te ndryshme, call center etj.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar si vendasit ashtu edhe te huajt.

Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten.

Ka akses direkt ne Unazen e Re te Tiranes, rrugen Sami Frasheri, Kopshtin Botanik etj.

Cmimi: 650 Euro/muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera prane spitalit Hygeia ne kthesen e Kamzes.
Ato ndodhen ne katin e pare, te trete dhe t
Me Qira 914-66b 700 €

Zyra me qera prane spitalit Hygeia ne kthesen e Kamzes. Ato ndodhen ne katin e pare, te trete dhe te peste ne nje ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nj
Me Qira 820-20V 700 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje vile ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pa
Me Qira 1215-32b 700 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane ...