Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, ne Tirane

ID TRR-123-7Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 2
Sipërfaqe m2 99
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kosovareve

Zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje godine me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 99m2, e cila eshte e organizuar ne 3 ambiente pune njeri nga te cilit ka dalje ne ballkon, korridori lidhes, dhe dy tualete.
Ambienti jepet me qira bosh dhe ne gjendje shume te mire.
Zyra eshte e orientuar nga Jugu duke i mundesuar baneses ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me sistem qendror ngrohje.
Ambienti eshte pjese e nje godine te sapoperfunduar qe ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si: Liqeni i Tiranes, Komuna e Parisit, Stadiumi Dinamo.

Cmimi: 1000 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dh
Me Qira 1115-51K 950 €

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dhe rrugen Jul ...

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 1119-49L 860 €

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.
 Eshte e 
Me Qira 124-33Z 900 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.  Eshte e pozicionuar ne ...

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor 
Me siperfaqe totale 60m2 e cila orga
Me Qira 124-51G 900 €

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor  Me siperfaqe totale 60m2 e cila organizohet ne open ...

Ambient zyre me qera tek Ambassador 3, prane stadiumit Air Albania, ne Tirane.
Ambienti eshte i poz
Me Qira 723-66Z 950 €

Ambient zyre me qera tek Ambassador 3, prane stadiumit Air Albania, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 obo
Me Qira 218-50d 1100 €

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane. Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 oborr. Kati i pare ...

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne
Me Qira 619-38L 900 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne qender te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...