Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-622-6U
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450 euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 95 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95 m2 dhe organziohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Ofrohet e pamobiluar. Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner te pozicionuar ne secilen dhome.
Eshte e pershtatshme per ambent zyre ose per banim.
Zona perreth eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar.
Ka akses te lehte ne rrugen Mujo Ulqinaku, dhe qendren e Tiranes.

Cmimi: 450 Euro/muaj Neto.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat
Me Qira 617-18L 350 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pal
Me Qira 915-40m 500 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri te ...

Zyre me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me
Me Qira 123-49G 500 €

Zyre me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor ne rruge ...

Apartament 2+1 ne rrugen Artan Lenja, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 622-53Z 500 €

Apartament 2+1 ne rrugen Artan Lenja, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te ...


Ambient zyre me qira ne Kompleksin Magnet, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0-t
Me Qira 1122-68Z 380 €

Ambient zyre me qira ne Kompleksin Magnet, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0-te nje pallati te ri ...

Ambient zyre me qira tek 9-Kateshet ne Rrugen e Barrikadave.
Pozicionohet ne katin e trete te nje p
Me Qira 323-10R 550 €

Ambient zyre me qira tek 9-Kateshet ne Rrugen e Barrikadave. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 1119-53L 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 923-30Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te ...