Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-223-1Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 3
Sipërfaqe m2 80
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shefqet Musaraj

Ambient zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj, prane rruges se Kavajes, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 80m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, nje tualet, nje ballkon, dhe korridori lidhes.
Secili ambient eshte i pajisur me kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Orientimi i zyres eshte Veri-Perendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Zyra ofrohet per qira bosh dhe pozicionimi buze rruges kryesore jep mundesine per shfrytezim sa me te mire.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si zona 21 Dhjetorit, rruga Kavajes, Vasil Shanto etj.

Cmimi: 350 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Ymer Kurti, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te v
Me Qira 822-52Z 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ymer Kurti, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-11E 260 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Ambient zyre me qera te Kompleksi Kika 2, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 4-te t
Me Qira 1222-13Z 400 €

Ambient zyre me qera te Kompleksi Kika 2, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Zyre me qera prane Casa Italia ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin ne 3-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 417-35K 250 €

Zyre me qera prane Casa Italia ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin ne 3-te te nje pallati te ri me ashensore. Ka nje ...

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 814-4b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter me pamje ng
Me Qira 519-33L 300 €

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter me pamje nga rruga ...

Zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri
Me Qira 120-3S 250 €

Zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera prane zones se Medresese ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.
Me Qira 918-12d 400 €

Zyre me qera prane zones se Medresese ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e zyres ...