Zyre me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1215-61b)

ID TRR-1215-61b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 250 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 68 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ambasades Amerikane.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 68 m2 te ndare ne 2 ambiente per zyra, kuzhine te vecuar, dhome e vogel e cila mund te sherbeje per si magazine, tualet, koridor dhe ballkon.

Jepet bosh. Njera nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner.

Dhomat jane te organizuara mjaft mire dhe te mbushura me drite natyrale.

Ballkoni eshte i orientuar nga jugu. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Vendi ideal ku ju mund te keni zyren tuaj prane te gjitha sherbimeve dhe fasiliteteve qe mund te ju nevojiten.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si noteri, avokat, ekonomist, studio, klinike, qender kursesh etj.

Pallati ju ofron administrim dhe 2 ashensor. Pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes me akses ne rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali II, bulevardi Deshmoret e Kombit etj.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Keni mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 250 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne k
Me Qira 117-43K 300 €

Apartament 1+1 per zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim ...

Zyra me qera ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane

Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri m
Me Qira 1015-46K 300 €

Zyra me qera ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri por
Me Qira 418-36L 350 €

Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri por pa ashensor, buze ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise.Banesa ndodhet ne katin e 4-rt n
Me Qira 814-40b 300 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise.Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ...

Ambient zyre me qera ne ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhte ne katin e 3-te te nje palla
Me Qira 1117-16L 300 €

Ambient zyre me qera ne ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhte ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter.
Me Qira 118-45d 350 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe 65 ...

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saracevene Tirane.
Zyra ndodhet ne katin
Me Qira 218-2d 300 €

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saracevene Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane.
Me Qira 419-55S 320 €

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...