Ambient zyrash per qira ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane

ID TRR-1023-15X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 62.38
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit

Ambient zyrash me qira ne Kompleksin Zirkon ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. 
Zyra ofron siperfaqe totale prej 62.38 m2 dhe organizohet ne dy ambiente zyrash, nje tualet dhe nje ballkon. 
Eshte e shtruar me parket, i ka te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike dhe ofrohet e pamobiluar. 
Zyra orientohet nga perendimi duke dhene ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ofron nje post parkimi me cmimin extra 50 euro.
Pallati eshte pjese e nje kompleksi te ri, te perfunduar se fundmi, prane te cilit ndodhen shume biznese te ndryshme si dhe facilitet si shkolla, spitale, noteri e shume te tjera. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen Bardhyl, ne zonen e Xhamllikut dhe ne rrugen e Dibres. 


Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera per zyra ose banim ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e kate
Me Qira 722-5G 280 €

Apartament me qera per zyra ose banim ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Nndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri sh
Me Qira 1016-21L 300 €

Zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Nndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rruges ...

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e
Me Qira 915-32b 350 €

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat ...

Ambient zyre me qira prane Maternitetit te Ri tek Bulevardi Zhan D'ark, ne Tirane.
Ndodhet ne k
Me Qira 1122-4Z 320 €

Ambient zyre me qira prane Maternitetit te Ri tek Bulevardi Zhan D'ark, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1 te nje ...

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e III-te
Me Qira 1014-15j 450 €

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane, ne zonen e Selvise.

Ambjenti  pozicionohet ne kat
Me Qira 615-9m 350 €

Zyre me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane, ne zonen e Selvise. Ambjenti  pozicionohet ne katin e 10-te te nje ...

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 422-16V 500 €

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 722-30G 350 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, te ...