Ambient zyre me qira prane rruges se Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-821-22F
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 315
Kati 1
Sipërfaqe m2 42
Shperndarja 3
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Jorga

Zyre me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne katin e pare.
Organizohet ne 3 ambiente te vogla te ndara me mure te cilat perfshihen ne nje siperfaqe prej 42 m2.
Zyra ofrohet e pamobiluar, ndricohet me sistem LED, eshte e shtruar me pllaka dhe ka vetrate te medha xhami per nje reklamim te mire.
Ofrohet edhe nje vend parkimi me pagese ekstra.
Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti biznesi.
Ka dalje ne Bulevardin Gjergj Fishta dhe ndodhet afer qendres.

Cmimi: 315 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Lokalizohen ne nje nga zonat me te preferuara te T
Me Qira 415-59m 220 €

Zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Lokalizohen ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane me ...

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane.

Ambienti ndod
Me Qira 219-20T 350 €

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te ...

Ambient tregtar/zyre me qira ne rrugen Arkitekt Sinani

Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cil
Me Qira 123-13R 180 €

Ambient tregtar/zyre me qira ne rrugen Arkitekt Sinani Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne ...

Zyre me qera ne kompleksin Nobis ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, prane rru
Me Qira 318-45L 300 €

Zyre me qera ne kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, prane rruges ...

Zyre me qira ne rrugen Urani Pano ne qender te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te
Me Qira 821-4F 220 €

Zyre me qira ne rrugen Urani Pano ne qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ...

Ambient zyre me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznes.
Me Qira 120-4T 400 €

Ambient zyre me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznes. Ambienti ka nje ...

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe
Me Qira 419-72S 270 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje qendre ...

Zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e gjashte te kompleksit Ring
Me Qira 218-21R 300 €

Zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te kompleksit Ring Center ne ...