Ambient zyre me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane

ID TRR-523-7Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 6
Sipërfaqe m2 108
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kosovareve

Zyre me qira ne rrugen Margarita Tutulani, shume prane Liqenit Artificial dhe sheshit Willson.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri te sapoperfunduar me ashensor.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 108m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, nje ambient me i vogel pune, 2 tualete, 3 ballkone, dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 3 kondicionereve te vendosur ne secilin ambient.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar.
Zyra eshte e investuar, e shtruar me parket, me sistem pantinimi, ndricimi.
Zyra eshte opsion i mire per destinacione te ndryshme biznesi, si zyre marketingu, zyre programimi, etj
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Kosovareve, rrugen Sami Frasheri, zonen e Komunes se Parisit.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati i ri.
Me Qira 619-13S 900 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati i ri. Ka nje ...

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane
Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ash
Me Qira 622-31V 1140 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne brendesi te pallatit, ne kat
Me Qira 514-52j 960 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne brendesi te pallatit, ne katin perdhe. Ka ...

Ambjent per zyre me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta t
Me Qira 515-50b 950 €

Ambjent per zyre me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri ...

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 423-45Z 900 €

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1 te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe,
Me Qira 417-31L 900 €

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe, buze rruge ...

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
S
Me Qira 421-3D 1100 €

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale ...

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
Me Qira 622-13V 1100 €

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...