Ambient zyre me qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-1121-44N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 4
Sipërfaqe m2 115
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa 21 Dhjetori

Ambient zyre me qira ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor,
Siperfaqja totale eshte 115 m2 ndersa ajo e brendshme eshte 81.3 m2 e cila ndahet ne 3 hapesira per zyra, nje tualet dhe nje ballkon.
Ambienti ofrohet i pamobiluar dhe i shtruar me parket, banjoja eshte e arreduar dhe ballkoni eshte i mbuluar me tende.
Ngrohja mundesohet me sistem ngrohje te brendshme qe mjafton vetem te instalohet.
Pozicioni i apartamentit eshte shume prane rruges kryesore dhe ofron te gjitha facilitetet e duhura per zyra.
Parkimi nuk eshte i perfshire por mund te merret parkimi I pallatit me 40 euro qira mujore.
Lidhet me rrugen Muhamet Gjollesha dhe rrugen Frosina Plaku.

Cmimi: 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te n
Me Qira 214-6 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, ...

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e p
Me Qira 1020-22V 650 €

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament  per zyre  me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 1216-9d 500 €

Apartament  per zyre  me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nj
Me Qira 816-6b 500 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne fillimin e rruges Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-
Me Qira 616-36b 450 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne fillimin e rruges Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ...

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  
Me Qira 715-19m 600 €

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  me ashensor. Me ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pall
Me Qira 1215-26b 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje palla
Me Qira 1014-67b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge ...