Ambient zyre me qira prane zones se RTSH - se ne Tirane

ID TRR-223-31Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 3
Sipërfaqe m2 142
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Pali II

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II, prane zones se Piramides, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e 3te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 142m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 127m2 te organizuar ne 1 ambient te madh open space, 2tualete, nje depo, nje ambient kuzhine dhe nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Zyra mund te perdoret per destinacione te ndryshme, si banke, zyre programimi, konabiliteti, etj.
Ambienti eshte pjese e nje pallati te ri te pozicionuar buze rruges kryesore, i pajisur me dy ashensor, ofron adminstrim dhe i pajisur me kamera sigurie.
Ambienti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Ismail Qemali, rruga Elbasanit, rruga Mustafa Matohiti etj.

Cmimi 1000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
Me Qira 622-13V 1100 €

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Tirana Garden Building ne Tirane.
Pozi
Me Qira 524-62Z 1100 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Tirana Garden Building ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti prane Kullave Binjake ne Tirane.

Pozicionohe
Me Qira 815-56m 1100 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti prane Kullave Binjake ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 423-45Z 900 €

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1 te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e
Me Qira 620-5V 900 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne brendesi te pallatit, ne kat
Me Qira 514-52j 960 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne brendesi te pallatit, ne katin perdhe. Ka ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 919-44T 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati t
Me Qira 522-41V 900 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...