Apartament 3 + 1 per zyra pas kullave binjake ne Tirane

ID TRR-1014-17b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 162.17 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Apartament per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti.

Ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ri pas 2 kullave binjake.

Pallati ofron siguri me kamera dhe roje 24-ore, administrim dhe ashensore.

Banesa ka siperfaqe prej 162.17 m2 te ndare ne sallon te madh, 3 dhoma, 2 ballkone, 2 tualete dhe koridor.

Jepet bosh dhe ambjenti eshte shume I pershtatshem per zyra te ndryshme, fondacione, kompani, organizate etj.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner dhe dritaret jane te pajisura me grila.

Ballkonet kane pamje te ndryshme, ku njera sheh nga blloku dhe tjetra nga lulishtja e 3 vellezerve Frasheri.

Zona eshte shume e pershtatshme per zyra, shume kompani e institucione te huaja dhe shqiptare kane zyrat e tyre.

Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te te qeta dhe te preferuara.

Cmimi 1500 Euro / muaj ( Tatim i perfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ash
Me Qira 419-76T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.Nde
Me Qira 914-23j 1600 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.Ndertesa ju siguron ...

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre bizne
Me Qira 1217-68R 1450 €

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi ne rrugen Abdi ...

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese mode
Me Qira 1020-12V 1600 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese moderne te projektuar ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 1217-8L 1600 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane librit ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 320-9H 1400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e VI-te te nje komp
Me Qira 214-19 1600 €

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e VI-te te nje kompleksi te ri ...

Ambjent zyrash me qera ne Tirane. 
Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.
Me Qira 513-2 1400 €

Ambjent zyrash me qera ne Tirane.  Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.  Zyra ofron ...