Ambient zyre me qira prane zones se Selvise ne Tirane

ID TRR-723-63R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 88
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres prane Kompleksit Halili ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues pa ashensor dhe me pamje nga rruga kryesore.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 88 m2 te organizuar ne 4 ambiente pune, 2 tualete, korridor dhe 1 ballkon.
Ambienti eshte totalisht i restauruar, i shtruar me parket dhe muret e jashtme kane termoizolim.
Ofrohet i pamobiluar dhe i pajisur me 2 kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Apartamenti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme aktiviteti si pershembull: zyra programimi, studio ligjore, zyra kontabiliteti, klinika etj.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lehtesisht e aksesueshme me rruget dhe zonat kryesore te kryeqytetit si psh: Sheshi Skenderbej, zona e Medresese, rruga e Barrikadave, rruga Bardhyl, rruga Ferit Xhajko dhe rruge te tjera lidhese. 
Ne hapesirat poshte pallatit mund te gjendet dhe mundesi parkimi pa pagese. 

Cmimi: 500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje kompleksi te ri pallatesh.
Me Qira 214-17j 550 €

Zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe ...

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne ka
Me Qira 422-32S 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-kates
Me Qira 618-21L 600 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane ...

Apartament per zyra me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 1118-21d 400 €

Apartament per zyra me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi.

Siperfaqja e zyres eshte 53  m2
Me Qira 418-30d 583 €

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi. Siperfaqja e zyres eshte 53  m2 e ndare ne 2 ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 722-9Z 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, prane ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e 11-te dhe te
Me Qira 313-13 550 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje ...

Zyre me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashen
Me Qira 921-4V 600 €

Zyre me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...