Ambient zyre me qera prane stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-123-26G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 320
Kati 0
Sipërfaqe m2 55 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjik Kuqali

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Pozicionohet ne katin zero te nje pallati te vjeter me hyrje te vecante.
Ofron nje siperfaqe prej 55 m2 te shperndare ne tri ambiente pune dhe nje tualet.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga nje kondicioner i venndosur ne njeren nga dhomat.
Jepet me qera bosh.
Apartamenti ndodhet shume prane rruges kryesore dhe eshte lehtesisht i aksesueshem.
Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si; institucion financiar, zyra projektimi etj.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses direkt ne rrugen Sulejman Delvina, Sheshin Wilson, Komunen e Parisit etj.

Cmimi 35.000 Leke/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne Kompleksin Kika 2 ne rrugen Tish Dahija ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e gjasht
Me Qira 318-68d 400 €

Zyra me qera ne Kompleksin Kika 2 ne rrugen Tish Dahija ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte  te nje ...

Zyre me qera prane zones se Medresese ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.
Me Qira 918-12d 400 €

Zyre me qera prane zones se Medresese ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e zyres ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze
Me Qira 718-10L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambient per zyra me qira ne rrugen Faik Konica, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje
Me Qira 822-37Z 400 €

Ambient per zyra me qira ne rrugen Faik Konica, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Bllok ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pal
Me Qira 615-52m 350 €

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Bllok ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor ne ...

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane.

N
Me Qira 1218-25E 300 €

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Zyra me qera ne qender te Tiranes .
Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati ekzistues.

Zy
Me Qira 315-2m 250 €

Zyra me qera ne qender te Tiranes . Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati ekzistues. Zyra pozicionohet ne ...

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes

Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe,
Me Qira 317-43L 300 €

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe, prane rruges ...