Ambient zyre me qira tek Emerald Center, ne rrugen 5 Maji ne Tirane

ID TRR-1123-23Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 8
Sipërfaqe m2 82
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maji

Ambient zyre me qira ne rrugen 5 Maji, pjese e qendres Emerald, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 82m2 dhe te brendshme prej 72m2 te organizuar ne 2 ambiente pune, nje tualet, 1 korridor lidhes dhe nje ballkon.
Orientimi i zyres eshte Jug duke mundesuar ndricim natyral.
Zyra eshte mundesi shume e mire per destinacione te ndryshme biznesi si zyre marketingu, zyre finance etj.
Ambienti eshte i ri i pa perdorur me pare.
Eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor qe ofron adminstrim dhe siguri.
Pallati eshte pjese e nje qendre tregtare moderne qe ofron te gjitha kushtet per zhvillimin e biznesit.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si: rruga Ferit Xhajko, rruga Dibres, rruga Bardhyl etj.

Ka mundesi parkimi me vlere 50 euro/muaj

Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nderteses, buze rruge kry
Me Qira 117-48L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nderteses, buze rruge kryesore. Me ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te
Me Qira 218-19d 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 215-35M 450 €

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te  ...

Ambient zyre me qira prane Ring Center ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pall
Me Qira 223-60G 450 €

Ambient zyre me qira prane Ring Center ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri prane ...

Zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Nndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shum
Me Qira 1016-21L 300 €

Zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Nndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rruges ...

Jepet apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 919-13S 350 €

Jepet apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane.
Me Qira 419-55S 320 €

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament modern per zyre me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne
Me Qira 1215-59b 450 €

Apartament modern per zyre me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...