Ambjent per zyra me qera ne Tirane (TRR-713-6)

ID TRR-713-6
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 300 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 75 m2
Shperndarja 0
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te sapo perfunduar.

Ai perbehet nga 2 dhoma, tualet dhe ballkon me siperfaqe totale prej 75 m2.

Punimet e brendshme jane te reja dhe cilesore.

Ambjentet ofrohen bosh, te pajisura me dritare me grila, kondicioner, uje dhe drita 24 h, etj.

Pallati ndodhet buze rruges dhe ju jep mundesi shume te mira reklamimi.

Zona eshte mjaft e njohur, ndodhet prane qendres se Tiranes dhe ju siguron te gjitha fasilitetet e nevojshme.

 

Cmimi: 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 617-8K 420 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri afer ...

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili.

Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me
Me Qira 1014-14b 400 €

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili. Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te vjetera te ...

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 1213-38S 350 €

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne  rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nente te nje pall
Me Qira 1219-16L 420 €

Ambient zyre me qira ne  rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri shume ...

Zyre me qera prane zones se Medresese ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.
Me Qira 918-12d 400 €

Zyre me qera prane zones se Medresese ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e zyres ...

Zyra me qera ne Kompleksin Kika 2 ne rrugen Tish Dahija ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e gjasht
Me Qira 318-68d 400 €

Zyra me qera ne Kompleksin Kika 2 ne rrugen Tish Dahija ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte  te nje ...

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per ban
Me Qira 1121-10N 400 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per banim dhe zhvillim ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane A1 Report ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 523-12Z 400 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane A1 Report ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...