Apartament 2+1 per qera tek Pazari i Ri ne Tirane

ID TRR-623-16X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 71
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hoxha Tahsim

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.
Ofron nje siperfaqe prej 71.31 m2 dhe organizohet ne dhome ndenje e kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti orientohet nga jugu dhe preket lehte nga drita natyrale gjate dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i vendosur ne dhomen e ndenjes.
Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe gjithashtu ofron nje post parkimi rreth 27m2 brenda cmimit te qerase.
Mund te perdoret per zyra dhe per banim.
Pallati ndodhet ne nje zone  te zhvilluar prane te ciles do te gjeni facilitete nga me te ndryshmet.
Zona ka dalje te menjehershme ne qender, ne zonen e Selvise, ne qendren tregtare Toptani dhe ne rrugen e Barrikadave.
Cmimi: 600 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 622-30Z 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges Ndre Mjeda, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pal
Me Qira 722-3Z 550 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges Ndre Mjeda, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 723-16R 700 €

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 319-21S 500 €

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane.

Ndodhe
Me Qira 219-5S 500 €

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ...

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 118-11R 500 €

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 1016-6K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit.

Ndodhet n
Me Qira 317-31L 500 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Ndodhet ne katin e 6-te te ...