Ambient zyre me qira tek ish Fusha Aviacionit ne Tirane

ID TRR-424-28Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 8
Sipërfaqe m2 98
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beniamin Kruta

Apartament 2+1 me qira tek Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 98m2 se bashku me veranden,  eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet, verande dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne cdo dhome.
Orientimi eshte VeriPerendimLindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites dhe pamje te lire nga qyteti i Tiranes.
Ofrohet per qira bosh per zyra, ose per banim vendoset ambienti i gatimit.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar te pajisur me 3 ashensor qe ofron administrim dhe dhe siguri.

Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Laprakes, rruga Dritan Hoxha, zona ish Parkut etj.
Mundesi parkimi ne katet  e nendheshme me kosto ekstra.

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera tek Atsh ne Tirane .
Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues.
Zona esht
Me Qira 315-27m 330 €

Zyra me qera tek Atsh ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Zona eshte e qete dhe shume ...


Ambient zyre me qira ne rrugen Cameria shume prane Bankes se Shqiperise ne Tirane.
Pozicionohet n
Me Qira 324-17Z 510 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Cameria shume prane Bankes se Shqiperise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 ne rrugen Artan Lenja, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 622-53Z 500 €

Apartament 2+1 ne rrugen Artan Lenja, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te ...

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te n
Me Qira 218-16d 300 €

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati te ...

Zyre me qira ne rrugen e Zallit, tek rrethrrotullimi i Selites, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet
Me Qira 224-9X 450 €

Zyre me qira ne rrugen e Zallit, tek rrethrrotullimi i Selites, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte ...

Apartament per zyra me qera ne afer qendres tregtare Ring ne Tirane.

Apartamneti ndodhet ne katin
Me Qira 317-13d 500 €

Apartament per zyra me qera ne afer qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 617-8K 420 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri afer ...

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 422-16V 500 €

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...