Ambient zyre me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-123-49G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 6
Sipërfaqe m2 67 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tish Dahia

Zyre me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 67 m2 te organizuar ne dy ambiente pune,
nje tualet dhe nje ballkon.
Zyra jepet me qera bosh dhe ofron punime te brendshme te mira.
Ambientet kane hapesire te konisderueshme dhe jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: zyra noterie, qender kursesh, organizata te ndryshme, klinika etj.

Cmimi 500 Euro/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, tek zona e Ish Parkut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nj
Me Qira 523-22Z 450 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, tek zona e Ish Parkut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter ...

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te
Me Qira 123-24R 600 €

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ...

Zyre me qira ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin nentoke te  nje pallati
Me Qira 621-30V 600 €

Zyre me qira ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin nentoke te  nje pallati te ri i cili ...

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 2-te te nj
Me Qira 1217-47L 450 €

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament  1 + 1   per  zyra  me qira  ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane .
Me Qira 124-20F 600 €

Apartament  1 + 1   per  zyra  me qira  ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane . Pozicionohet ne ...

Zyra me qera ne zonen e Bllokut, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-
Me Qira 915-8m 400 €

Zyra me qera ne zonen e Bllokut, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Ambient per zyra me qira ne rrugen Faik Konica, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje
Me Qira 822-37Z 400 €

Ambient per zyra me qira ne rrugen Faik Konica, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli prane rruges Myslym Shyri.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 523-2X 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli prane rruges Myslym Shyri. Pozicionohet ne katin e dyte,ne pallat te ...