Ambient zyre me qira tek Kompleksi Arlis ne Tirane

ID TRR-423-41Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 1
Sipërfaqe m2 146
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dibres

Ambient zyre me qera tek Kompleksi Arlis, Farmacia 10, ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 146m2  dhe siperfaqe te brendshme 122m2 te organizuar ne open space,  nje tualet, korridori lidhes dhe dy ballkone
Orientimi i zyres eshte Jug duke bere qe zyra te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ambienti ofrohet bosh per zyra dhe ka nje lartesi 3.80m e cila eshte mjaft e pershtatshme per dupleks.
Kondicioneret vendosen ne varesi te kerkesave te klienteve.
Zyra eshte mjaft e pershtatshme per destinacione te ndryshme biznesi si klinike estetike,klinike dentare, etj
Zochna eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Ferit Xhajko, rruga Bardhyl, rruga 5 Maji etj.

Cmimi 1000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
Me Qira 622-13V 1100 €

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 919-44T 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati t
Me Qira 522-41V 900 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati t
Me Qira 617-19d 900 €

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambjent per zyre me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta t
Me Qira 515-50b 950 €

Ambjent per zyre me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe,
Me Qira 417-31L 900 €

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe, buze rruge ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 1015-31a 1100 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne brendesi te pallatit, ne kat
Me Qira 514-52j 960 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne brendesi te pallatit, ne katin perdhe. Ka ...