Ambient zyre me qira tek Kompleksi Karl Topia ne Tirane

ID TRR-1221-24N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1620
Kati 2
Sipërfaqe m2 161.7
Shperndarja 5
Tualete 3
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Apartament per zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi shume te njohur dhe te pelqyer per banim dhe biznes tek Zogu i Zi.
Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe eshte i mire administruar.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 161.7 m2 dhe te brendshme prej 153 m2 te organizuar ne pese hapesira per zyra me mundesi per tu kthyer ne open space dhe tre tualete ku njera ka vaske.
Ambienti ofrohet i pamobiluar, i pershtatshem per zyre dhe per banim dhe i shtruar i gjithi me parket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner i instaluar tek njeri prej ambienteve.
Orientohet nga lindja duke siguruar ndricim te bollshem me drite natyrale.
Kryqezohet me rrugen e Durresit, rrugen Mine Peza dhe rrugen Muhamet Gjollesha.

Cmimi: 1620 euro/muaj bruto

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Zyra ben pjese ne nje
Me Qira 621-2V 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane. Zyra ben pjese ne nje pallati te ri te ...

Zyre me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me
Me Qira 418-22L 1500 €

Zyre me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me hyrje te ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirana.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregetare.
Me Qira 719-49T 1600 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirana. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregetare. Me nje siperfaqe ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti.

Ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te
Me Qira 1014-17b 1500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti. Ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ri pas 2 kullave ...

Ambjent per biznes me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I dhe te II t
Me Qira 313-12 1500 €

Ambjent per biznes me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I dhe te II te nje pallati te ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e nente te nje qend
Me Qira 620-25D 1500 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e nente te nje qendre biznesi. Ka nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 122-32N 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze ...

Zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka n
Me Qira 121-36V 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...