Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Botanik ne Tirane

ID TRR-724-13C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 530
Kati 1
Sipërfaqe m2 84
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Diellit

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 84m2 dhe eshte e perbere nga nje kuzhine e cila ndane te njejten hapesire me sallonin, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.

Ambienti i ndenjes ndahet me disa shkalle nga ambienti i dhomave te gjumit.

Banesa ofrohet e mobiluar pervec njeres dhome te gjumit.

Orientimi i apartamentit eshte kryesisht perendimore duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin natyral te ambientit gjate gjithe dites.

Zona ka akses te shpejte me zonen e Kodres se Diellit, autostraden Tirane-Elbasan, Kopshtit Zoologjik, Komunen e Parisit, Liqenin Artificial etj

Disponon edhe nje post parkimi ekstra cmimit.


 Cmimi: 530 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera te Komuna Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te po
Me Qira 713-18 400 €

Apartament 2+1 me qera te Komuna Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara dhe te ...

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e par
Me Qira 419-24S 400 €

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri b
Me Qira 115-41b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrygen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katet e sipe
Me Qira 1115-30a 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrygen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katet e siperme ten je pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes.
Banesa eshte e p
Me Qira 1223-26Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje
Me Qira 514-28b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zo
Me Qira 521-29V 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti prane Liqenit Artificial ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati t
Me Qira 722-38G 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri me ...