Apartament 2+1me qira ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-922-19G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 3
Sipërfaqe m2 70 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter.
Ofron nje siperfaqe prej 70m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhess.
Shtepia eshte e gjitha e shtruar me parket dhe ofron nje mobilim te ri dhe modern.
Kuzhina eshte e pajiusr me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si: sobe, frigorifer, lavastovilje etj.
Dritaret jane te gjitha te pajisura me grila dhe doppio-xham.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga 3 kondicionere te pozicionuar perkatesisht: ne sallon dhe ne dy dhomat e gjumit.
Zona ne te cilen eshte pozicionuar pallati eshte nje nder zonat kryesore ne kryeqytet dhe ka akses te drejtperdrejte ne zonen e Myslym Shyrit, 21 Dhjetorit dhe me qendren e Tiranes.

Cmimi 550 Euro Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 118-2L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe shume ...

Apartament me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te nd
Me Qira 315-24b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ndertuar ne vitin ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 224-16X 500 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile private ...

Apartament 2+1 per qira te Komuna Parisit, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje palla
Me Qira 622-49Z 450 €

Apartament 2+1 per qira te Komuna Parisit, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri.. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 214-38b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane
Pozicionohet ne katin e trete te nje
Me Qira 813-21 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane Pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi ...

Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-t te nje vile
Me Qira 1020-26V 450 €

Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-t te nje vile 4-kateshe. Ka ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 714-1b 500 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ...