Ambient zyre me qira tek Residenca Ambassador 3 ne Tirane

ID TRR-723-66Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 950
Kati 9
Sipërfaqe m2 95
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sheh Ahmet Pazari

Ambient zyre me qera tek Ambassador 3, prane stadiumit Air Albania, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 95m2 te organizuar ne 2 ambiente pune, dy ballkone ku kane akses te dy ambientet, nje ambient kuzhine i ndare, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i zyres eshte Perendim duke i mundesuar ambientit ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Zyra eshte pjese e nje godine te pajisur me 4 ashensore ne te cilen jane te pozicionuara zyra te shumta.
Pallati ofron administrim 24h dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si rruga Faik Konica, rruga Elbasanit, rruga Dervish Hima.

Cmimi: 950 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient biznesi me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 222-8N 1000 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ...

Dyqan me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Ka
Me Qira 820-21D 1000 €

Dyqan me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pa
Me Qira 1215-42b 1000 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 1119-49L 860 €

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne
Me Qira 619-38L 900 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne qender te ...

Zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje
Me Qira 123-7Z 1000 €

Zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje godine me ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 315-18b 1000 €

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...