Zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane

ID TRR-519-38S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 1
Sipërfaqe m2 100
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tafaj

Zyre me qera te zona e Selvise ne rrugen Tafaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur me nje tualet.

Ambienti eshte i shtruar me pllaka, tavani eshte i punuar me gips dhe ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dyqani eshte i pajisur nga te dyja krahet me vetrate xhami e cila ofron mundesi te mire reklamimi.

Me nje pagese ekstra ofrohet dhe nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit.

Ka akses direkt ne rrugen Tafaj, rrugen 4 Deshmoret, rrugen e Dibres dhe shume prane Qendres.

 

Cmimi 1000 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne
Me Qira 619-38L 900 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne qender te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
Me Qira 521-36V 1100 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ...

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 obo
Me Qira 218-50d 1100 €

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane. Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 oborr. Kati i pare ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dh
Me Qira 1115-51K 950 €

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dhe rrugen Jul ...