Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View ne Tirane

ID TRR-624-49Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 1
Sipërfaqe m2 53.50
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kristo Luarasi
Planimetria Shkarko

Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e pare me ashensor te vecante dhe i dedikuar vetem per biznes 
Me nje siperfaqe totale prej 53.30m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 45.60m2 eshte e organizuar ne dy ambente pune, nje tualet dhe ballkon.
Eshte mundesi shume e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: zyre avokatie, zyre konsulence, agjensi turistike etj.
Ambienti eshte pjese e nje pallati te pajisur me 3 ashensor dhe 3 kate parkim nentoke. 
Residenca eshte e pajisur me 5 godina dhe qe ofron te gjitha facilitetet per zhvillimin e biznesit.
Zona ka akses te shpejte me zonen e Kompleksit Dinamo, zonen e Koshtit Zoologjik, rrugen e Kosovareve etj.

Cmimi 1000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dh
Me Qira 1115-51K 950 €

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dhe rrugen Jul ...

Ambient zyre me qira ne Residencen Lake View, prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Eshte e pozicionu
Me Qira 624-47Z 900 €

Ambient zyre me qira ne Residencen Lake View, prane Liqenit Artificial ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 9 te ...

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor 
Me siperfaqe totale 60m2 e cila orga
Me Qira 124-51G 900 €

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor  Me siperfaqe totale 60m2 e cila organizohet ne open ...

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 obo
Me Qira 218-50d 1100 €

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane. Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 oborr. Kati i pare ...

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne
Me Qira 619-38L 900 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne qender te ...

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 1119-49L 860 €

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.
 Eshte e 
Me Qira 124-33Z 900 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.  Eshte e pozicionuar ne ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...