Ambient zyre me qira tek Residenca Garden Building ne Tirane

ID TRR-324-36Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 4
Sipërfaqe m2 124.6
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Ambient zyre me qira tek Tirana Garden Building, prane Bllokut te Amasadave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Me nje siperfaqe totale prej 124.6m2 organizohet ne 3 ambiente pune, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridori lidhes.
Te dy tualetet jane te pajisur me dritare.
Secili ambient ka akses ne ballkon.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner i cili eshte ne proces per tu vendosur.
Orientimi i ambientit eshte JugPerendim duke mundesuar ndricim natyral.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar i pajisur me dy ashensor, dhe 3 kate parkim nentoke.
Zona lidhet shpejt me rrugen Myslym Shyri, zonen e Zogut te Zi, zonen e Qendres si dhe zonen e 21 Dhjetorit.

Cmimi 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

 

Zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali, ne zonen e RTSH-se ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 323-44Z 700 €

  Zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali, ne zonen e RTSH-se ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati ...

Zyre me qira ne rrugen e Durresit, prane Hotel Colosseu, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne
Me Qira 223-48Z 900 €

Zyre me qira ne rrugen e Durresit, prane Hotel Colosseu, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e 3te nje ...

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri &nbs
Me Qira 715-19m 700 €

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  me ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nj
Me Qira 316-62b 700 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 818-52d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me as
Me Qira 1120-20V 700 €

Ambient zyre me qira prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati t
Me Qira 617-19d 900 €

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 423-45Z 900 €

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1 te nje ...