Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-518-63d)

ID TRR-518-63d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 750 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 135 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Blloku

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri.

Siperfaqja totale eshte 135 m2 e organizuar ne tre ambiente pune, kuzhine, dy ballkone, dy tualete dhe nje depo.

Zyra ofrohet e mobiluar dhe me nje organizim te mire te ambienteve.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga tre kondicioner te vendosur ne ambientet e punes.

E gjithe siperfaqja e zyres eshte e shtruar me parket.

Apartamenti esht i orientuar nga veriu dhe perendimi duke ofruar nje pamje te hapur te zones perreth.

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si zyre ligjore, financiare etj.

Zona eshte nje nder zonat me te preferuarat dhe ka akses te lehte ne gjithe rruget lidhese te Bllokut.

Pallati ka ashensor, administrim dhe mundesi parkimi ne katin  -1 te pallatit.

 

Cmimi 750 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne rrugen Donika Kastrioti.

Pozicionohet ne katin e njembedhjete
Me Qira 815-56m 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne rrugen Donika Kastrioti. Pozicionohet ne katin e njembedhjete te nje ...

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 218-37R 700 €

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen ...

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat t
Me Qira 715-32b 800 €

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me as
Me Qira 919-10T 630 €

Zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Zyra ka ...

Apartament 3+1 me qera prane bulevardit Gjergj Fishta ne zonen e ish-Ekspozites ne Tirane.
Ndodhet
Me Qira 718-68E 800 €

Apartament 3+1 me qera prane bulevardit Gjergj Fishta ne zonen e ish-Ekspozites ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane.

Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pa
Me Qira 620-32V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane. Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Me Qira 1118-51d 650 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 917-40L 850 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...