Zyre me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1119-10L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 850
Kati 0
Sipërfaqe m2 87.78
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit
Planimetria Shkarko

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte moderne.
Ka siperfaqe totale prej 87.78 m2 te organizuar ne 2 dhoma zyre, korridor, tualet dhe 2 ballkone.
E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe ka te instaluar sistem chiller per ngrohjen dhe ftohjen.
Ofron ndricim te pershtatshem nepermjet spoteve te ndryshme.
kjo prone mund te ofrohet pjeserisht e mobiluar per zyre ose per banim sebashku me kuzhinen sipas preferencave tuaja.
Eshte shume e peshtatshme per zyreavokatie, institucione te ndryshme, organizata, klinike private etj.
Pallati eshte i ri i pajisur me 2 ashensor, kamera sigurie 24 ore, ofron administrim, recepsion ne hyrje dhe mundesi parkimi me pagese ekstra ne katin -1 te pallatit.
Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, rrugen Faik Konica dhe rruge te tjera lidhese.
Cmimi: 850 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 1115-68b 750 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat t
Me Qira 715-32b 800 €

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 1119-49L 900 €

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne
Me Qira 619-38L 900 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne qender te ...

Ambjent zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane.

Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pa
Me Qira 620-32V 800 €

Ambjent zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane. Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfa
Me Qira 413-12 780 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 50m2 dhe 80 m2. ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...