Ambient zyre me qira tek Tirana Garden Building ne Tirane

ID TRR-224-19Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 5
Sipërfaqe m2 74.7
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Ambient zyre me qira prane bllokut te Ambasadave ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Me nje siperfaqe totale prej 75m2 eshte e organizuar ne 2 ambiente pune, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Sistemi qendror i kondicionimit i implementuar ne apartament mundeson ngrohjen dhe ftohjen.
Orientimi eshte Lindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Zyra ofrohet per qira bosh per biznese te ndryshme, si qender estetike, zyre arkitekture, zyre marketingu etj.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar qe ofron adminstrim, ashensor dhe siguri.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona 21 Dhjetorit, zona e  Qendres, rruga Myslym Shyri etj

Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-rt
Me Qira 915-34b 500 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te
Me Qira 218-19d 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Hasan Alla, prane Parkut Olimpik ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicio
Me Qira 1223-31Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Hasan Alla, prane Parkut Olimpik ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Apartament per zyra me qira prane ETC-se ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1020-25D 500 €

Apartament per zyra me qira prane ETC-se ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter pa ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 715-18m 500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Zyre me qera ne rrugen Anton Ashta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje kompleksi te ri.
Of
Me Qira 1122-57G 550 €

Zyre me qera ne rrugen Anton Ashta ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje kompleksi te ri. Ofron nje siperfaqe ...

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen  Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 115-9-R 550 €

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen  Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...


Ambient zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar
Me Qira 1222-29Z 500 €

Ambient zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te ...