Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu I ne Tirane

ID TRR-224-17Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 675
Kati 4
Sipërfaqe m2 65
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu i Pare

Ambient zyre me qira prane Ministrise se Drejtesise tek Bulevardi Zogu  I ne Tirane.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 65m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner i cili eshte ne proces vendosje ne secilin ambient.
Orientimi eshte Lindje-Perendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Zyra eshte e sapoinvestuar ofrohet per qira bosh per biznese te ndryshme.
Gjithashtu ofrohet dhe per banim pjeserisht e mobiluar me ambientin e kuzhines ose plotesisht e mobiluar.
Fasada e xhamit e orientuar nga rruga kryesore eshte mundesi e mire reklamimi per biznese te ndryshme.
Eshte pjese e nje pallati te vjeter pa ashensor i vendosur ne rruge kryesore.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Qendra e Tirane, rruga e Barrikadave, ish Stacioni Trenit etj.


Cmimi: 70.000 leke/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane. 
Apartamenti poziciono
Me Qira 124-52X 700 €

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte ...

Zyra me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Lokalizohen ne nje zone qendrore ne katin e pare te n
Me Qira 415-41M 560 €

Zyra me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Lokalizohen ne nje zone qendrore ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abraham Linkoln ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 1023-11X 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abraham Linkoln ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje ...

Zyre me qira ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter i
Me Qira 1121-41N 600 €

Zyre me qira ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter i cili ndodhet prane ...

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen  Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 115-9-R 550 €

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen  Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzist
Me Qira 115-25b 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues buze rruge ...

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e p
Me Qira 1020-22V 650 €

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit ne Tirane.

Hapesira ndodhe
Me Qira 1120-23i 750 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit ne Tirane. Hapesira ndodhet ne katin perdhe ...