Zyre moderne me qera prane Gardes se Republikes ne Tirane (TRR-915-34b)

ID TRR-915-34b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 93 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes.

Ambjenti ka siperfaqe prej 93 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Kuzhina eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet ndersa pjesa tjeter ofrohet bosh.

Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner te cilet sherbejne per ngrohjen dhe ftohjen.

Ballkoni eshte i orientuar nga jug-perendimi. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Kjo prone ndodhet ne nje nga pikat me kyce te Tiranes dhe me akes te drejperdrejte ne zonen e Bllokut dhe shume rrugeve te tjera sic jane: rruga Abdyl Frasheri, bulevasrdi Deshmoret e Kombit, rruga Nikolla Tupe etj.

Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme, kompani, institucione, shoqate por mund te perdoret edhe per banim.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Preferohet shume edhe nga te huajt.

Pallati ofron siguri maksimale 24-ore, administrim dhe ashnsore.

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi per makinen ne garazhd.

Cmimi 500 Euro / muaj (pa taksa)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vj
Me Qira 519-20L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe
Me Qira 1115-61K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe ne ane te rruges ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-kates
Me Qira 618-21L 600 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me
Me Qira 1115-52K 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit ...

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 418-40d 400 €

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nja pallati te ri te
Me Qira 1018-62L 550 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nja pallati te ri te sapoperfunduar ...

Shtepi 1-kateshe per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Pozicionohet pak metra larg rruges k
Me Qira 416-34b 600 €

Shtepi 1-kateshe per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Pozicionohet pak metra larg rruges kryesore dhe ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 816-10b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ...