Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-1120-44i
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 8
Sipërfaqe m2 132
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri afer Librit Universitar ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e tete te nje ndertese te re me ashensor.Siperfaqja e totale e zyres eshte  132 m2 dhe me ndarje  te brendshme ne 3 dhoma te pershtatshme per zyre, dy tualete dhe nje  ballkon.
Zyra ofrohet e pamobiluar dhe ofron vetem sistemin e ngrohjes dhe ftohjes Chiller.
Orientimi i zyres eshte nga jug-lindja duke ofruar drite dhe ngrohtesi pergjate dites.
Pika me e forte e kesaj zyre eshte vendndodhja duke qene ne nje prej zonave me te kerkuara te Tiranes per jetese dhe biznes.

Po ashtu ndodhet prane qendrave  te biznesit,dyqaneve dhe mjediseve te tjera qe mund te nevojiten ne afersi te ambientit.
Ka akses ne rrugen Ibrahim Rugova, ne rrugen Nikolla Tupe , ne Sheshin Wilson ,ne Bulevardin Deshmoret e Kombit dhe te tjera rruge lidhese.
Cmimi 700 Euro/Muaj ( me tatim te perfshire)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pall
Me Qira 1215-26b 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Don Bosco ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te
Me Qira 1122-12Z 800 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Don Bosco ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor ...

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Me nje siperfaqe totale 180 m2 ofron : 4 ambjente te
Me Qira 515-35m 800 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Me nje siperfaqe totale 180 m2 ofron : 4 ambjente te ndara , ...

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te pallati te ri te
Me Qira 219-22T 750 €

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te pallati te ri te sapo perfunduar ...

Ambient zyre me qira ne  rrugen e Kavajes , tek Square 21, ne Tirane.
Ndodhet  ne katin e
Me Qira 622-47Z 600 €

Ambient zyre me qira ne  rrugen e Kavajes , tek Square 21, ne Tirane. Ndodhet  ne katin e 4 banim te nje ...

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ambjenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 415-52m 800 €

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat t
Me Qira 621-25V 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem pe
Me Qira 613-25 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem per zyra. Ne te ...