Zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane

ID TRR-1213-6L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 2
Sipërfaqe m2 151
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi ne Tirane

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nj pallati te ri mbrapa hotel President.

Apartamenti ka siperfaqe totale 151 metra katror,duke perfshire sallon te madh se bashku me kuzhinen,3 dhoma gjumi te medha ku njera prej tyre ka dhe tualet brenda, nje depo te vogel, ballkon dhe nje tualet tjeter.

Te tre dhomat kane ndricim te mjaftueshem dhe jane me hapesira te medha.

ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Kjo prone eshte mjaft e pershtatshme per shtepi me qera si dhe per zyra te ndryshme duke qene shume afer qendres se Tiranes vetem 5 minuta larg saj dhe shume afer me zonen e Bllokut.

Pallati ofron ashensor, administrim dhe roje 24-ore.

Prane pallatit ofrohet vend parkimi me pagese ekstra.


Cmimi 650 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri
Me Qira 919-45S 600 €

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka ...

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e IV-te te pall
Me Qira 1113-48 600 €

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e IV-te te pallatit, i pajisur me ...

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne n
Me Qira 1015-48b 600 €

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues ...

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te
Me Qira 218-37R 700 €

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese
Me Qira 1219-69L 600 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 4-kateshe buze ...

Apartament per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane, ne rrugen Nikolla Tupe.
Pozicionuar ne nje pallat
Me Qira 817-3a 600 €

Apartament per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane, ne rrugen Nikolla Tupe. Pozicionuar ne nje pallat te ri, ne katin e ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, shume prane me Librin Universitar dh
Me Qira 217-28a) 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, shume prane me Librin Universitar dhe me zonen e ...

Apartament per zyre me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 - te nje
Me Qira 1117-4L 600 €

Apartament per zyre me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , ...